Apie mus

BŪSTAS

UAB „Asistavita“ – Tai nepriklausomi, licencijuoti turto vertintojai, turintys ilgametę patirtį, nuolat keliantys savo kvalifikaciją ir suteikiantys aukštos kokybės paslaugas.

Įmonė įkurta 2007 metais, tačiau dalies specialistų patirtis turto vertinimo, draudimo rizikų vertinimo ir žalų administravimo srityje – gerokai ilgesnė ir siekia dar XX amžių.

Pavadinimas: ASISTAVITA kildintinas iš dviejų žodžių junginio: angliško assistance (pagalba, parama), sulietuvinto į ASISTA ir lotyniško VITA, reiškiančio gyvenimą. Tikime, kad šie žodžiai atspindi mūsų komandos tikslą – suteikti visapusišką pagalbą vertinant turtą ir konsultuojant įvairiose gyvenimiškose situacijose.

Komanda: „Asistavita“ profesionalų komandoje šiuo metu dirba 3 licencijuoti turto vertintojai ir 2 licencijuoti turto vertintojų asistentai. Mes dirbame vieno langelio principu – kreipkitės į bet kurį iš mūsų ir Jūsų užduotis bus išspręsta nuo A ik Z.

Narystė asociacijose: esame LTVA (Lietuvos turto vertintojų asociacijos) ir LVR (Lietuvos vertintojų rūmų) nariai.

Kvalifikacijos kėlimas: niekada nestovime vietoje, siekiame tobulėti ir visus projektus įgyvendinti dar efektyviau. Kasmet keliame profesinę kvalifikaciją AVNT*, LTVA ir LVR ir kt. organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose.

*AVNT – Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos.

Išskirtinės paslaugos: siekiame būti pirmuoju Jūsų pasirinkimu, todėl siūlome įvairias turto vertinimo paslaugas,- ne tik įprastą kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimą, bet ir nuostolių (žalos turtui, apgadinto turto) įvertinimą.

Naujiena: galime nupirkti Jūsų žalą  per maksimaliai trumpą laiką* ir Jūsų gyvenimas nesustos!

*Jeigu nenorite laukti draudimo išmokos už sugadintą turtą (pvz. sugadintą automobilį, motociklą ar pan.), galime jį nupirkti už nesugadinto turto kainą, mums perleidžiant ateityje gaunamą draudimo išmoką.

Vertybės: judėti pirmyn skatina atsakingas požiūris. Mūsų komanda vadovaujasi šiomis vertybėmis:

  • Aukšta kvalifikacija, profesionalumas ir darbo etika;
  • Tikslumas, punktualumas ir žodžio laikymasis;
  • Išsamios, plataus spektro konsultacijos ir dėmesys kiekvienam.

Rinkitės laiko ir klientų patikrintą komandą:

ASISTAVITA tai Jūsų gyvenimo asistentai!