Žalos įvertinimas

zalos-ivertinimas-asistavita

Su didesniais ar mažesniais turtui padarytais nuostoliais bent kartą gyvenime teko susidurti daugeliui. Įstatymiškai ši žala apibrėžiama kaip turimo turto sužalojimas arba netekimas, patiriant tiesiogines išlaidas, piniginius nuostolius.

Patyrus turto nuostolį, svarbus kuo tikslesnis ir operatyvesnis žalos įvertinimas.

Greita žalos vertinimo užklausa

Žalos įvertinimo atvėjai

Žala gali būti padaroma tiek kilnojamam, tiek nekilnojamam turtui. Dėl patirtų nuostolių vertinimo į UAB „Asistavita“ kreipiasi fiziniai bei juridiniai asmenys: privačios bendrovės, įmonės, taip pat – valstybės institucijos.

Dažniausiai žalos įvertinimas atliekamas šiais atvejais:

  • Siekiant nustatyti patirto nuostolio dydį, kai turtą sugadina ar sunaikina tretieji asmenys
  • Siekiant nustatyti patirto nuostolio dydį, kai turtas nukenčia dėl gamtos jėgų poveikio
  • Kilus ginčui su draudėju dėl patirtų nuostolių apskaičiavimo ir nustatymo
  • Nesutinkant su pateikta pretenzija dėl nuostolių atlyginimo (pvz. tuo atveju, kai abejojama prašomu atlyginti žalos dydžiu, nepasitikint nuostolių skaičiavimo bei nustatymo metodika ir pan.)
  • Įtariant procedūrinius pažeidimus, padarytus draudimo įmonės ar draudimo eksperto, nustatant patirtus nuostolius.

Į ką būtina atkreipti dėmesį?

Patirtos žalos paskaičiavimas – greičio bei tikslumo reikalaujanti procedūra, todėl šią užduotį patikėkite tik patyrusiems bei kvalifikuotiems specialistams. Vertinant nuostolius, būtina preciziškai parengta dokumentacija, todėl visada paprašykite, kad draudikas pateiktų žalos dydžio nustatymo skaičiavimus (remonto darbų sąmatą).

Kaip atliekamas žalos dydžio apskaičiavimas:

Nuostolių vertinimas – labai dažna ir paklausi paslauga. Jeigu šią užduotį atlieka patyręs ekspertas, galima tikėtis greitų ir tikslių rezultatų.

Apžiūrimas dėl trečiųjų asmenų veiklos, autoįvykio, gamtos stichijos nukentėjęs turtas. Atlikus išsamią apžiūrą, nustatoma reali žala, sudaroma išsami ir argumentuota vertinimo ataskaita. Šie duomenys perduodami užsakovui.

Mūsų vertybės

Klientas ir jo lūkesčiai – mūsų svarbiausias prioritetas. Puikiai suprantame, kad nutikus draudiminiam įvykiui, patiriama didelė įtampa ir stresas. Jaudintis neverta: patyrusių žalų administravimo ir vertinimo specialistų konsultacija padės išvengti Jums nereikalingų rūpesčių.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų komanda – tai ilgametę patirtį sukaupę nepriklausomi ekspertai. Specializuojamės turto vertinimo, taip pat – ir žalos apskaičiavimo srityje. Mes dirbame vieno langelio principu: jei kreipsitės pas mus – rezultatu mes ir pasirūpinsime. Savo klientams teikiame tik profesionalias ir kokybiškas paslaugas net sudėtingiausiais atvejais.

Patyrėte nuostolį ir tikitės greito bei profesionalaus žalos vertinimo? Susisiekime!