Tranporto priemonių vertinimas

automobiliu-vertinimas

Nesuklysime transporto priemones – automobilius, motociklus, techninį ir kitą transportą – pavadinę itin dinamišku ir paklausiu rinkos segmentu. Transporto priemonių rinka – greitai auganti ir besikeičianti, todėl pirkimo, pardavimo, nuomos ir kitus veiksmus, reikalingas itin kokybiškas nepriklausomų autoekspertų vertinimas.

Greito turto vertinimo užklausa

Automobilių vertinimas: priežastys

Nors transporto priemonių vertinimo pageidauja ne tik fiziniai, bet ir juridiniai asmenys, teismai, kitos valstybės institucijos, taip pat – kredito paslaugas teikiančios įmonės, itin dažnai šios kategorijos turto vertinimas naudojamas atliekant pirkimo-pardavimo sandorius. Tai aktualu abiem pusėms:

  • Pardavėjui automobilio rinkos vertės nustatymas o tokiu būdu pavyksta parduoti norimą transporto priemonę realia kaina, išvengiant laiko, finansinių ir kitų sąnaudų, kurios būtų prarandamos nežinant transporto priemonės rinkos vertės.
  • Siekiant įsigyti transporto priemonę, tikslus vertinimas pirkėjui tampa nepamainomu orientyru, leidžiančiu įvertinti savo galimybes ir poreikius bei išvengti permokėjimo už dominantį automobilį ar kitą pirkinį.

Mūsų specialistai teikia ir transporto priemonių defektavimo paslaugas (vertiname muitinio apmokestinimo tikslu). Defektuojame įvežamas į Lietuvos Respubliką transporto priemones iš ne ES šalių (JAV, Kanada, Norvegija, Šveicarija, Rusija, JAE, Korėja, Japonija ir kt.)

Į ką būtina atkreipti dėmesį?

Transporto priemonių vertinimas – kategorija, kuriai būtinas patyrusio eksperto žvilgsnis. Ieškant kokybiškų paslaugų, vertinimą patikėkite tik visas reikiamas licencijas turintiems, kvalifikuotiems autoekspertams. Kompetentingi specialistai ne tik įvertins transporto priemonę, bet ir parengs nepriekaištingą, tikslią vertinimo ataskaitą, suteiks kitos svarbios informacijos, atsakys į visus kylančius klausimus.

Mūsų vertybės

Turto vertinimas mums – daugiau nei darbas. UAB „Asistavita“ – ne eiliniai specialistai, o patyrę turto vertinimo profesionalai. Esame ambicingi, todėl nuolat siekiame tobulėti, drąsiai priimame iššūkius ir savo klientams visada suteikiame tik kokybiškas paslaugas.

Nuo ko priklauso transporto priemonės vertė?

Transporto priemonės rinkos vertę apibrėžia:

  • Bendroji charakteristika: markė, modelis, gamybos metai
  • Konkretaus automobilio savybės: rida, komplektacija, bendrasis stovis
  • Vyraujančios automobilių rinkos tendencijos

Kaip vyksta transporto priemonių vertinimas:

Jaudintis dėl ilgo proceso neverta. Automobilių vertinimas – nekomplikuota, greita ir sklandi procedūra. Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu ją atlieka profesionalai!

Vertinimas vyksta pateikus visus aktualius dokumentus: nuosavybę įrodančius dokumentus, transporto priemonės registracijos liudijimą ir pan.). Laikydamasis visų metodologinių procedūrų, vertintojas parengia transporto priemonės vertinimo ataskaitą, kurioje argumentuotai nurodo priemonės vertę. Ši informacija perduodama užsakovui.

Kodėl verta rinktis mus?

UAB „Asistavita“ užtikrins profesionalių autoekspertų paslaugas. Nepriekaištinga kokybė bei įdirbis duoda vaisių: džiaugiamės savo ilgamečiais klientais, kurie renkasi tik mūsų turto vertinimo paslaugas. Visus darbus atliekame sąžiningai, tiksliai bei laiku. Savo klientams užtikriname lankstumą, operatyvumą bei atsakingą požiūri į kiekvieną patikėtą užduotį.

Norite pasirūpinti transporto priemonės vertinimu? Susisiekime!